30. 11. 2019 Den pro dětskou knihu

Místní knihovna se připojila i letos k celostátní akci Den pro dětskou knihu. Tématem byl komiks, takže jsme obdrželi z komiksového vydavatelství CREW řadu materiálů, které děti mohly využít. Byly to masky známých komiksových postav, průkazky padouchů či hrdinů, kvízy a doplňovačky, apod. Kromě toho byly pro děti i dospělé připraveny vánoční dílničky, na kterých se vyráběly vánoční dárečky, dekorace a jmenovky na dárky či vánoční přáníčka. Kdo chtěl, mohl si zakoupit různé knihy na menší burze knih, jiní se mohli inspirovat pro vánoční dárek na výstavce nových dětských knih z knihovny. Na závěr již tradičně mohly děti shlédnout divadelní představení – tentokrát to byla pohádka pro malé i větší děti O Budulínkovi, kterou nám přijeli zahrát z Říše loutek Kroměříž.

Vytvořeno: 18. 12. 2019
Poslední aktualizace: 18. 12. 2019 15:00