8. 10. 2022 Strašidelná zahrada

V sobotu večer se zahrada MŠ zaplnila opět pohádkovými a strašidelnými postavami.

Knihovna spolu s MŠ, klubem maminek a místními myslivci pořádala už druhý ročník akce, která letos přitáhla kolem 300 malých i velkých účastníků. V zahradě MŠ na děti čekalo 8 stanovišť s úkoly, za které získávaly body v podobě korálků. Ty navlékaly na ocásek draka, kterého dostaly u vstupu. Kdo měl splněno, získal poukázku na čarovný špekáček, který pro děti chystali myslivci Na Mýtince spolu s teplým čajem. Na odvážlivce čekalo také peklo s čerty, kteří ale nakonec jen pohrozili a nikoho si v pekle nenechali. Děti z MŠ spolu s rodiči připravili také výstavku skřítků, kde mohl každý hlasovat pro toho nejhezčího.

Vytvořeno: 13. 10. 2022
Poslední aktualizace: 13. 10. 2022 10:38