21. 3. 2017 Beseda s prvňáčky

Dne 21. 3. 2017 se v knihovně uskutečnila beseda s žáky 1. třídy ZŠ Babice v rámci projektu "Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka". Touto besedou jsme navázali na podzimní knihovnické lekce, při nichž se děti seznámily s fungováním knihovny a dozvěděly se i o tom, jak knihy vznikají.
Paní knihovnice Zoja Chodúrová tentokrát dětem vysvětlila, jakým způsobem jsou knihy v knihovně rozděleny, aby se děti mohly dobře orientovat při jejich výběru. Představila jednotlivé skupiny knih a přečetla dětem z některých i úryvky. Potom si všichni společně povídali o svých oblíbených knihách, jestli si doma s rodiči nebo prarodiči čtou, a jak zvládají čtení ve škole.
Doufáme, že se dětem beseda líbila, a že v nich vzbudí zájem o knihy a čtení všeobecně.

Vytvořeno: 6. 4. 2017
Poslední aktualizace: 6. 4. 2017 10:17