Beseda pro 2. třídu ZŠ Babice

Protože březen je měsíc čtenářů, připravila knihovna besedu i pro žáky druhé třídy Základné školy Babice,

aby si připomněli, co si v první třídě povídali v knihovně v rámci akce „Už jsem čtenář – knížka pro prvňáčka“. Děti v doprovodu paní učitelky Schmuttermeierové  prošly s paní knihovnicí Ivanou Bičanovou všechny části dětského oddělení knihovny,  povídaly si o knížkách, o zvířátkách, zpívaly si, paní knihovnice jim přečetla pár ukázek z knih a na závěr opět proběhla soutěž ve skládání obrázku z knihy o Krtečkovi. Po sladké odměně se pak děti začetly do knih, zvláště do novinek, které si ještě tentýž den odpoledne přišly vypůjčit. Akce tedy splnila svůj účel – přivést děti do knihovny a k četbě vůbec.

Vytvořeno: 19. 6. 2016
Poslední aktualizace: 19. 6. 2016 11:06